مدیر بانک مسکن استان کرمانشاه خبر داد: ساخت مدرسه با مشارکت بانک مسکن از محل حساب قرض الحسنه

خبر ساخت مدرسه

یک باب مدرسه شش کلاسه با مشارکت بانک مسکن استان کرمانشاه در مهرماه سالجاری در شهرستان سرپل ذهاب به بهره برداری می رسد

مدیر شعب بانک مسکن استان کرمانشاه ، گفت : مدرسه شش کلاسه که از محل منابع قرض الحسنه پس اندار بانک مسکن در حال ساخت است در نیمه اول سالجاری به بهره برداری خواهد رسید.

حسن ریحانی پور ضمن بیان مطلب فوق افزود : این مدرسه به نام شهیدان قربانی و یزدانفر ، دوشهید والامقام بانک مسکن استان کرمانشاه نام گذاری شده است و تا کنون با 90درصد پیشرفت فیزیکی در مراحل پایانی ساخت قرار دارد.

وی اظهار داشت : مدرسه شهیدان قربانی و یزدانفر بنابر اعلام مسئولان آموزش و پرورش استان به مقطع متوسطه اول اختصاص می یابد و برای دانش آموزان شهرستان سرپل ذهاب آماده و به بهره برداری خواهد رسید.

مدیر شعب استان کرمانشاه درخصوص تامین اعتبار این پروژه اظهار داشت : اعتبار ساخت این مدرسه از محل سپرده های قرض الحسنه پس انداز مردم شریف استان پرداخت شده است و تاکنون حدود 5 میلیارد و11میلیون ریال برای ساخت آن از سوی بانک مسکن استان اختصاص یافته است.

ریحانی پور گفت : مدرسه شهیدان قربانی و یزدانفر در سه طبقه و مساحتی حدود 638 متر مربع ساخته شده است و بنابر اعلام سازمان تجهیز و نوسازی مدارس که در ساخت این پروژه با بانک مسکن همکاری می کند پیش از شروع سال تحصیلی جدید افتتاح خواهد شد.

مدیر شعب بانک مسکن استان کرمانشاه ، اظهار امیدواری کرد با استقبال مردم از حساب قرض الحسنه پس انداز بانک مسکن علاوه بر جوایز قرعه کشی این حسابها در امور خیریه مشارکت داشته باشند و از اجر معنوی اقدامات خداپسندانه بهره مند شوند.

 

Last Updated 1396/2/30