تازه های اخبار تازه های اخبار

مدیر شعب بانک مسکن استان کرمانشاه:

تلاش برای افزایش بهره وری، مهمترین استراتژی وراهکار، برای کسب موفقیت است

مدیر شعب استان کرمانشاه گفت:تلاش برای افزایش بهره وری، مهمترین استراتژی و راهکار برای کسب موفقیت است.

به گزارش روابط عمومی مدیریت بانک مسکن استان کرمانشاه، حسن ریحانی پور، مدیر استان، در جلسه ای که با حضور مسیولان و روسای دوایر مدیریت این بانک برگزار شد، اظهار داشت: استان کرمانشاه، علاوه بر شرایط حاصل از وجود بیماری کرونا با برخی مشکلات سالهای قبل از جمله تکمیل پروژه های مسکن مهر و خسارات ناشی از زلزله مواجه است.لذا لازم است برای جبران این کاستی ها تلاش بیشتری از سوی همکاران صورت گیرد.

ریحانی پور با اشاره به عملکرد بانک مسکن تصریح کرد: شعب بانک مسکن استان کرمانشاه در مناطق زلزله زده به تنهایی 50 درصد کل تسهیلات شبکه بانکی را به هموطنان آسیب دیده از زلزله پرداخت کردند لکن برای ادامه روند پرداخت تسهیلات به همکاری مردم در پرداخت به موقع اقساط و ایجاد توازن بین منابع و مصارف نیازمندیم.

وی حساب قرض الحسنه پس انداز را یکی از اولویت های مهم بانک مسکن در ماه های کنونی برشمرد و گفت: بخش مهمی از منابع قرض الحسنه، صرف امور عام المنفعه از جمله مدرسه سازی و پرداخت تسهیلات ازدواج می شود و مدرسه شهیدان قربانی ویزدانفر در شهرستان سرپل ذهاب نیز از محل همین منابع ساخته شد.

مدیر شعب استان کرمانشاه، در بخش دیگری از سخنانش، افزایش دستگاه های کارت خوان را از دیگر اولویت های بانک مسکن برشمرد و گفت: بانکداری الکترونیک با توجه به شرایط شیوع ویروس کرونا، ضرورتی است که روزبه روز بر اهمیت آن افزوده می  شود و بانک مسکن نیز با 1500دستگاه کارت خوان در سطح استان در این زمینه تلاش موثری داشته است.

ریحانی پور بیان داشت: دوایر مدیریت در زمینه حوزه تخصصی کار خود باید از شعب استان مطالبه گری کنند، به عنوان نمونه اگر شعبه ای در زمینه پرداخت تسهیلات، کوتاهی می کند دایره اعتبارات دلیل آن را جستجو کند و به همین روال سایر دوایر نیز دایم آمار شعب را رصد کرده و ضمن حمایت و پشتیبانی از آنها ، راهکارها و راهنمایی های لازم را برای خدمت مطلوب به مشتری ارایه کنند.

در این جلسه، ساسان پلی نژاد،معاون اجرایی مدیریت نیز در سخنانی، اظهار داشت: فروش اقساطی پروژه های مسکن مهر از دیگر اولویت های مهم بانک مسکن  است که در سطح مدیریت، جلسات هماهنگی با ادارات راه و شهرسازی و بیناد مسکن بصورت متعدد برگزار می شود و لازم است مصوبات این جلسه ها با تلاش و پیگیری داویر مدیریت، بویژه همکاران شعب پیگیری و به نتیجه رسانده شود.

 

آخرین بروزرسانی 1399/3/19