تازه های اخبار تازه های اخبار

جهاد ادامه دارد

بانک مسکنی ها به کمک زلزله زده های کرمانشاه شتافتند

بانک مسکن استان کرمانشاه، در تازه ترین مرحله کمک رسانی به مناطق زلزله این استان، مبلغ140میلیون ریال اعتبار از محل کمک های کارکنان این بانک، برای تامین مایحتاج ضروری اهالی مناطق آسیب دیده از زلزله اختصاص داد.

به گزارش روابط عمومی بانک مسکن استان کرمانشاه، این مبلغ از محل وجوه کمکهای جمع آوری شده از کارکنان به این موضوع اختصاص یافت و برای خرید آذوقه و مایحتاج ضروری مورد استفاده قرار گرفت.

مدیر شعب بانک مسکن استان کرمانشاه، ضمن اعلام این خبر اظهار داشت: این مبلغ برای کمک به مردم کم بضاعت و آسیب دیده از زلزله در شهرستان کرند غرب، در نظر گرفته شد و طی هماهنگی که با نماینده ولی فقیه در این شهرستان به عمل آمد، مقرر شد مایحتاج ضروری خانواده های کم بضاعت احصای و در قالب خرید آذوقه و مایحتاج ضروری در اختیار آنان قرار گیرد.  

ریحانی پور گفت: اهالی مناطق زلزله زده استان کرمانشاه، جدای از دریافت تسهیلات مسکن، از کمکهای متنوع همکاران ما برخوردار شده اند . این کمکها درقالب ارسال موادغذایی،البسه،کانکس وسایر مایحتاج ضروری از ابتدای وقوع زلزله آغاز شده و در مقاطع مختلف تا کنون ادامه داشته است.

وی به اشاره به برنامه های بانک در اجرای اهداف مسیولیت اجتماعی گفت: تجهیز و هوشمندسازی مدارس مناطق زلزله زده استان در آبان ماه سال گذشته، از جمله اقدامات این مدیریت با کمک و همیاری کارکنان بانک مسکن بود که طی آن  تعدادی از مدارس این مناطق، به تجهیزات آزمایشگاهی و ویدیوپروژکتور مجهز شدند.

مدیر شعب بانک مسکن استان کرمانشاه اظهار داشت: زلزله سال96استان کرمانشاه، فرصتی برای بروز همدلی و وحدت مردم ایران شد و کارکنان بانک مسکن در سراسرکشور، علاوه بر کمک های نقدی و ارسال کالاهای ضروری، در روند تشکیل پرونده و پرداخت تسهیلات به یاری همکاران خود در استان کرمانشاه آمده و در یک مجاهدت کم نظیر به بیش از 65 هزار واحدآسیب دیده از زلزله، تسیهلات مختلف بازسازی و تعمیرات پرداخت کردند.

آخرین بروزرسانی 1399/4/5