تازه های اخبار تازه های اخبار

مدیر بانک مسکن استان اعلام کرد:

تمدید مهلت بخشودگی جرایم دیرکرد تا پایان تیرماه

مدیربانک مسکن استان کرمانشاه گفت: مهلت بخشودگی جرایم دیرکرد اقساط معوق بانک مسکن، تا پایان تیرماه سالجاری تمدید شده است.

به گزارش روابط عمومی بانک مسکن استان کرمانشاه، مدیر بانک مسکن،ضمن بیان مطلب فوق افزود: براساس طرح میثاق، آن دسته از مشتریانی که دارای اقساط معوق بانک مسکن هستند خالص جرایم اقساط تسهیلات دریافتی آنها ، به نسبت واریزی بخشیده می شود.

ریحانی پور بیان داشت: مهلت این طرح، تا پایان خرداد بود اما با ملحوظ نظر قرار دادن مشكلات ناشي از شيوع ويروس كرونا و در راستاي مساعدت با مشتريان داراي بدهي غيرجاري  ، هیئت مدیره محترم بانک با تمدید آن تا پایان تیرماه موافقت کردند.

وی تغییر نام مدیون را از دیگر فرصتهای طرح میثاق دانست و تصریح کرد: بر اساس این طرح تغییر نام مدیون بدون نیاز به واریز درصد مانده بدهی قابل انجام است و مشتری می تواند با مراجعه به شعبه، نسبت به تغییر نام سند در رهن بانک مسکن و انتقال اقساط تسهیلات خود به دیگران اقدام کند.

مدیر شعب بانک مسکن استان کرمانشاه، بخشودگي خالص جرايم تسهيلات مشاركت مدني بخش مسكن همزمان با تقسيط مطالبات و همچنین تسهيل در ضوابط فروش تدريجي در صورت تعيين تكليف مطالبات غيرجاري تسهيلات مشاركت مدني را از دیگر فرصتهای طرح میثاق برشمرد و از مشتریان دارای بدهی خواست تا از زمان محدود باقی مانده استفاده کرده و نسبت به تعیین تکلیف بدهی معوق خود اقدام کنند.

 

 

آخرین بروزرسانی 1399/4/9