تازه های اخبار تازه های اخبار

رییس شعبه مرکزی بانک مسکن استان کرمانشاه،معرفی شد

آیین تودیع ومعارفه روسای سابق و جدید شعبه مرکزی بانک مسکن استان کرمانشاه با حضور مسیولان مدیریت و کارکنان این شعبه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت بانک مسکن استان کرمانشاه، در این مراسم که در محل شعبه برگزارشد، حسن ریحانی، مدیر شعب استان کرمانشاه، ضمن تقدیر از علیرضا منصوریان، رییس سابق شعبه مرکزی کرمانشاه، غلامرضا کارخانه را به عنوان رییس جدید معرفی نمود.

مدیر شعب استان در این مراسم ضمن بیان اهمیت و جایگاه شعبه مرکزی در بین شعب استان، اظهار داشت: این شعبه علاوه بر تاثیر مهمی که در آمار عملکرد استان دارد، به نوعی الگوی سایر شعب استان به شمار می رود و جایگاه و نقش آن برای بانک و همه پرسنل استان مهم و قابل توجه است.

وی افزود: اگر پرسنل استان از جمله همکاران شعبه مرکزی سعی کنند بهترین خودشان باشندو ظرفیت و توان خود را در کار متمرکز کنند می توانند شعبه را به بهترین حد مطلوب عملکرد ارتقای داده و به یک الگوی مثبت برای سایر شعب استان تبدیل شوند.

ریحانی پور، با اشاره به لزوم افزایش وحفظ انگیزه همکاران گفت: احساس تعلق به سازمان، سرمایه ارزشمند و نهفته در نیروی انسانی است  که روسای شعب باید این حس ارزشمند را تقویت و آن را در جهت پیشرفت کار به خدمت بگیرند.

مدیر شعب استان کرمانشاه، اظهار داشت: خروجی عملکرد شعبه، حاصل هماهنگی ، همکاری و تلاشهای همه  دوایر است. اگر دایره اعتباری خوب و با اعتبارسنجی دقیق، پرونده تسهیلاتی تشکیل دهد، دایره وصول مطالبات نیز با هزینه کمتری ، وظیفه برگشت منابع بانک را به سرانجام می رساند و چرخه پرداخت تسهیلات و جذب منابع به خوبی پیش خواهد رفت. لذا همه ما باید نسبت به وظایف یکدیگر، احساس مسیولیت کرده و برای دستیابی به هدف و کسب موفقیت بصورت تیمی تلاش کنیم.

وی ضمن تقدیر از تلاش های مجتبی منصوریان در دوران مسولیت شعبه مرکزی،غلامرضا کارخانه را یکی از نیروهای متعهد و پرتلاش بانک دانست، که دارای کارنامه موفقی است و از کارکنان شعبه خواست با همیاری و همفکری بیش از پیش، این شعبه را به جایگاهی که شایسته آن است برسانند.  

 

آخرین بروزرسانی 1399/5/8