تازه های اخبار تازه های اخبار

مسابقه پینت بال و شلیک به اهداف پروازی، به مناسبت سالروز تاسیس بانک مسکن

مدیریت بانک مسکن استان کرمانشاه به مناسبت سالروز تاسیس بانک مسکن، با اجرای مسابقه پینت بال و شلیک به اهداف پروازی، به استقبال هشتادودومین سالروز تاسیس بانک رفت.

به گزارش روابط عمومی مدیریت بانک مسکن استان کرمانشاه، این مدیریت در راستای اجرای برنامه های گرامیداشت سالروز تاسیس بانک، باحضور کارکنان و فرزندان آنها مسابقه پینت بال و تیراندازی به اهداف پروازی برگزار کرد.

این گزارش حاکی است مسابقه پینت بال و شلیک به اهداف پروازی، توسط پایگاه مقاومت بسیج شهیدان قربانی و یزدانفر مدیریت کرمانشاه و با حضور 85 نفر از همکاران از جمله تعدادی از همکاران بسیجی در مجموع تفریحی زرین و در مجاورت آثار باستانی بیستون برگزار شد.

مدیر شعب بانک مسکن استان، هدف از اجرای این برنامه ها را اهمیت سالروز تاسیس بانک در افزایش تعلق سازمانی همکاران دانست و اظهار داشت: سالروز تاسیس و25دیماه فرصتی است تا بایادآوری نزدیک به یک قرن تجربه، انگیزه و اعتمادبه نفس کاری همکاران را تقویت کنیم و این پشتوانه ارزشمند را به عنوان چراغ راه آینده پیش روی خود قرار دهیم.

حسن ریحانی پور گفت : نیروی انسانی، مهمترین سرمایه بانک و رقم زننده اصلی این پیشینه طلایی است لذا پرداختن به جنبه های متنوع زندگی کاری و رفاهی همکاران و تقویت انگیزه پرسنل در واقع سرمایه گذاری برای آینده و موفقیت بانک به شمار می رود.

آخرین بروزرسانی 1399/11/9