تازه های اخبار تازه های اخبار

مدافعان سلامت، مورد تجلیل و تکریم مسئولین بانک مسکن قرار گرفتند

مدیریت بانک مسکن استان کرمانشاه، از مدافعان سلامت و پرسنل خط مقدم مبارزه با بیماری کرونا تجلیل کرد.

به گزارش روابط عمومی بانک مسکن استان کرمانشاه، مسئولین و تعدادی از پرسنل مرکز بهداشت شهرستان کرمانشاه که در مبارزه و کنترل بیماری کرونا، فعال هستند با حضور در دفتر مدیریت بانک مسکن، مورد تجلیل قرار گرفته و از زحمات و تلاش های آنها قدردانی شد.

این گزارش حاکی است در این مراسم، حسن ریحانی پور، مدیر شعب استان،اظهار داشت: نام مدافعین سلامت؛ یادآور نام مدافعان حرم است که برای حفظ مقدسات و امنیت کشور، راه شهادت را انتخاب کردند و امروز نیز مدافعان سلامت با تاسی از آن حضرت با به خطر انداختن جان خود، حافظ سلامتی مردم هستند.

مدیر شعب استان کرمانشاه، در ادامه افزود: زلزله سال96در استان کرمانشاه، تجربه مشترکی برای کادردرمان و بانک مسکن، در زمینه ارائه خدمت در مواقع بحران بود و این تجربه ارزشمند، در چنین روزهایی که کار برای پرستاران و پزشکان، مضاعف و شبانه روزی شده است می تواند گره گشا باشد.

ریحانی پور بیان داشت: همه اقشار جامعه، باید قدردان زحمات و تلاشهای مدافعان سلامت، باشند و کارکنان بانکها نیز به عنوان یکی از اقشار قربانی این ویروس که در جبهه اقتصادی کشور، حتی شهیدراه خدمت نیز تقدیم جامعه کرده اند ضمن درک سختی ها و مشقت های شغل شماعزیزان، قدردان تلاش ها و ازخودگذشتگی های کادر درمان هستند.

در این دیدار اخگر، از مسئولین مرکز بهداشت شهرستان کرمانشاه نیزبا ابزار خرسندی وتقدیر از بانک مسکن اظهارداشت: وظیفه ما ارائه خدمت به مردم و حفظ سلامت جامعه است اما اینکه مجموعه کارکنان بانک مسکن، به عنوان قشر شبکه بانکی که پس از کادر درمان، خود بیشترین آسیب را از این بیماری دیده اند قدردان تلاشهای پزشکان و پرستاران باشند برای ما بسیار ارزشمند است.

رستمیان ، معاون مرکز بهداشت نیز گفت: هدف ما به عنوان مدافعان سلامت و کارکنان بانک در جبهه اقتصادی، در یک راستاو در جهت تامین سلامت و آرامش خاطر و کاستن دغدغه های مردم است و همین که مردم در خانه های خود و در کانون گرم خانواده با سلامتی و به دور از بیماری باشند بهترین پاداش برای خدمتگزاران آنها است.

آخرین بروزرسانی 1399/11/18