تازه های اخبار تازه های اخبار

فرماندار سنقر و کلیایی:

عملکرد بانک مسکن در طرح های مهم، مطلوب و قابل تقدیر است

فرماندار شهرستان سنقرو کلیایی، در دیدار با معاون مدیرشعب بانک مسکن استان کرمانشاه، گفت: عملکرد بانک مسکن در طرح ها و پروژه های مهمی مانند طرح مسکن مهر و اقدام ملی مسکن، مهم و قابل تقدیر بوده است و به خوبی از عهده این تکالیف برآمده است.

به گزارش روابط عمومی مدیریت بانک مسکن استان کرمانشاه، ،غلامرضا مرتضوی، فرماندار شهرستان سنقر و کلیایی، در این دیدار که یکی از اهداف آن، بررسی راهکارهای تسریع در تکمیل و فروش اقساطی مسکن مهر بود، ، ضمن بیان مطلب فوق گفت: تامین مسکن از وظایف مهم دولت است و بانک مسکن به عنوان بازوی تامین مالی دولت برای اجرای این اهداف،که یکی از آنها تکمیل باقیمانده مسکن مهر است وظیفه مهم و سنگینی به عهده دارد.

مرتضوی افزود: شهرستان سنقر و کلیایی از جلمه مناطق مهم استان است که با جمعیت قابل توجه روستایی و شهری، نیازمند اقدامات اساسی برای رفع کمبود مسکن است و طی سالهای گذشته تکمیل و واگذاری واحدهای مسکن مهر،تاحدی نیاز مردم را برطرف کرد لذا با همکاری خوب بانک مسکن، در طرح اقدام ملی مسکن نیز، شاهد بهرمندی اقشار بیشتری از مردم از مسکن مناسب خواهیم بود.

کیوان نوری،معاون مدیر شعب استان کرمانشاه، نیز در این دیدار اظهار داشت: در مجموع یک هزار و 537 واحد مسکن مهر در شهرستان سنقر و کلیایی انعقاد قراردادشده است که از این تعداد یک هزار و313واحد فروش اقساطی و تحویل متقاضیان شده است و 224 واحد نیز در حالی که تا سال96 با تعطیلی شده بود با پیگیری بانک مسکن، همکنون فعال و در حال ساخت بوده و60درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

وی با اشاره به سابقه خدمت خود در شهرستان سنقر و کلیایی تصریح کرد: این شهرستان یکی از قطبهای مهم تولید محصولات کشاورزی است و بخش مهمی از تسهیلات بانک مسکن نیز در بخش روستایی مصرف شده است لذا از دستگاه های اجرایی این شهرستان انتظار می رود با هماهنگی فرمانداری، بانک مسکن را در وصول مطالبات و تجدید منابع بانک برای پرداخت تسهیلات بیشتر به مردم خوب این منطقه حمایت کنند.

کیوان نوری در ادامه اظهار داشت: بانک مسکن مجری سیاست های دولت و نظام، در بخش مسکن است و تقویت و حمایت از بانک در واقع گام برداشتن در راستای پیشبرد اهداف دولت و اجرای هر چه بهتر برنامه های تامین مسکن است و همکاران بانک نیز در طول این سالها نشان داده اند که به خوبی از عهده همه تکالیف دولت برآمده و خدمتگزار خوبی برای مردم بوده اند.

معاون مدیر شعب استان کرمانشاه، در ادامه اظهار داشت:همکاران ما در دو شعبه مرکزی و فلسطین سنقر، جزو بهترین پرسنل استان هستند و یکی از پایه های ثابت شعب موفق استان در ارزیابی های عملکرد بوده اند و یقینا این موفقیت ها حاصل تعامل خوب این عزیزان با مردم منطقه و ارتباط مثبت و سازنده آنها با دستگاه های اجرایی شهرستان بوده است.

کیوان نوری، یکی از مزایای شعبه مرکزی این شهرستان را موقعیت خوب جغرافیایی ساختمان بانک مسکن دانست و از اظهار امیداوری کرد با حمایت فرمانداری و همکاری شهرداری، موضوع تعمیر و بازسازی این ساختمان با مشکل مواجه نشود و کارکنان بانک مسکن بتوانند در محیطی زیبا در شان مردم خوب منطقه، خدمتگزار آنها باشند.

آخرین بروزرسانی 1400/4/1