تازه های اخبار تازه های اخبار

بررسی راهکارهای ارتقای همکاری با انبوه سازان استان کرمانشاه

درجلسه ای با حضور مسئولان مدیریت بانک مسکن استان کرمانشاه، راهکارهای ارتقای همکاری با انبوه سازان و فعالان بخش مسکن و ساختمان استان در زمینه های پرداخت تسهیلات و جذب منابع مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی بانک مسکن استان کرمانشاه، در این جلسه،ساسان یلی نژاد، معاون مدیر شعب استان با اشاره به لزوم استفاده از ظرفیتهای کنونی، برای پرداخت تسهیلات به انبوه سازان و رونق ساخت وساز گفت: بسته تسهیلاتی بانک مسکن، متنوع است اما لازم است با توجه به شرایط جدید و تغییر قیمتها، نیازهای مشتریان را شناسایی و با توجه به این نیازها بسته های تسهیلاتی را طراحی و ارائه کنیم.

یلی نژاد گفت: اطلاع رسانی گسترده خدمات بانک، در حوزه تسهیلات انبوه سازی، یکی از ضرورتهای مهم برای بانک است و این مدیریت با برگزاری جلسه با انجمن انبوه سازان،نشست با مسئولان نظام مهندسی و توزیع پوستر و تراکت بین مجتمع های در حال ساخت، در این زمینه اقدامات خوبی انجام داده است.

معاون مدیرشعب استان کرمانشاه، بیان داشت: تعامل با انبوه سازان، دو طرفه و باید بر مبنای معامله برد-برد و منفعت طرفین باشد، لذا فعالان بخش مسکن و ساختمان می توانند از مشتریان همیشگی بانک هم به لحاظ دریافت تسهیلات و هم به لحاظ تجهیز منابع و دریافت خدمات باشند و حفظ تعادل در این ارتباط، در درجه اول به عهده همکاران شعب است.

وی افزود: تعدادی از اعضای انجمن انبوه سازان استان کرمانشاه، از مشتریان قدیمی بانک مسکن بوده اند که سابقه همکاری آنها با بانک به سالها قبل برمی گردد، لذا انتظار می رود سیاستهای اعتباری نیز طوری تدوین شود که زمینه را برای حفظ این ارتباط و پرداخت به موقع و به اندازه تسهیلات فراهم کند.

یلی نژاد، همکاری مناسب دستگاه های خدمات رسان را عوامل مهم در رونق ساخت و ساز برشمرد و گفت: بانک مسکن به عنوان یکی ارکان مهم دولت که وظیفه پرداخت تسهیلات بخش مسکن را به عهده دارد برای کمک به خانه دار کردن مردم، نیازمند همکاری و هماهنگی سایر دستگاه تامین کننده خدمات نیز هست لذا برای رسیدن به هدف واحد یعنی حل مشکل مردم،  باید کنار هم باشیم و تا می توانیم از عوامل تولید و رونق ساخت مسکن،مانع زادیی کنیم.

در این جلسه، که اعضای کمیسیون اعتباری مدیریت کرمانشاه،حضور داشتند، مقرر شد شعب در حوزه جغرافیایی فعالیت خود با  فعالیتهای بازاریابی بیرون از شعبه،با واحدهای صنفی این بخش، واحدهای در حال ساخت و مجتمع سازان دیدار و ضمن شناسایی نیازهای آنها، خدمات بانک را برای استفاده و بهره برداری این قشر معرفی کنند.

آخرین بروزرسانی 1400/4/12