اخبار ویژه مدیرعامل اخبار ویژه مدیرعامل

با حضور مدیرعامل و اعضای هیات مدیره صورت گرفت:

افتتاح محل جدید صرافی و کارگزاری بانک مسکن

با حضور مدیر عامل، اعضای هیات مدیره، مدیرعامل و اعضای هیات مدیره گروه مالی بانک، محل جدید فعالیت شرکتهای صرافی و کارگزاری افتتاح شدند.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل گروه مالی بانک، دکتر بت شکن به همراه اعضای هیات مدیره بانک و گروه مالی، طی این برنامه، ضمن بازدید از فضا و امکانات صرافی، از کارکرد عملیاتی و سیستم های نرم افزاری مورد استفاده مانند سامانه سنا، از نزدیک آشنا شدند.

در جلسه جانبی که پس از مراسم افتتاحیه صرافی صورت گرفت، احمدی مدیر عامل شرکت صرافی، در خصوص رعایت استانداردهای لازم امنیتی و اجرایی مصوبه بانک مرکزی و نیروی انتظامی توضیحات لازم را برای هیات مدیره بانک و گروه مالی ارایه کرد و در خصوص فعالیت های صرافی، موضوعاتی مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.
همچنین دکتر بت شکن ضمن بازدید از دفتر جدید شرکت کارگزاری و امکانات جدید برقرار شده در محل جدید، طی جلسه ای به بررسی آخرین دستاوردها و فعالیت های آن شرکت پرداخت.
 بر اساس این گزارش طی ارایه ای که در جلسه مشترک اعضای هیات مدیره بانک و گروه مالی در محل کارگزاری برگزار شد، ارزش آفرینی مالی، بهبود فرایندها، توسعه بازار و محیط رقابتی و فعالیت های جاری این شرکت تابعه گروه مالی، به عنوان سرفصل اقدامات شاخص تشریح شدند.
در این نشست بحرالعلوم، مدیرعامل کارگزاری نیز ضمن شرح اقدامات اخیر صورت گرفته، از رونمایی از سایت جدید این کارگزاری در ماه جاری خبر داد که گامی دیگر در راستای بهبود ارتباط با مشتریان و تعامل سازنده با آنها خواهد بود.
این گزارش می افزاید: در این دیدار مصطفی ازگلی، مدیر عامل گروه مالی نیز افزایش ظرفیت های فعالیتی از طریق توسعه امکانات و سرمایه انسانی و منابع در اختیار را از نکات مثبت حمایتی از سوی بانک خواند و آن را زمینه ساز رشد بیش از بیش فعالیت های شرکت های تابعه گروه مالی دانست.
در پایان مدیر عامل بانک، ضمن تقدیر از زحمات گروه مالی برای داشتن رویکرد توسعه ای و مدیریت بهینه منابع، همافزایی فعالیت های شرکت های تابعه گروه و صرافی با سرفصل های مشترک اقدام را، از ظرفیت های غیرقابل چشم پوشی در مجموعه شرکت های تابعه گروه مالی خواند.

 

آخرین بروزرسانی 1395/11/30

پربیننده ترین عناوین پربیننده ترین عناوین