اخبار ویژه مدیرعامل اخبار ویژه مدیرعامل

مدیرعامل بانک مسکن در نمایشگاه بورس، بانک و بیمه؛

حضور در این نمایشگاه ها در شناسایی نیازهای مردم و مشتریان موثر است

مدیرعامل بانک مسکن در دومین روز از برگزاری نمایشگاه «بورس، بانک و بیمه» به مدت دو ساعت از غرفه شرکت کارگزاری بانک مسکن و سایر غرفه های حاضر در این نمایشگاه بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی بانک مسکن، دکتر محمدهاشم بت شکن در بازدید خود از دهمین نمایشگاه بین المللی «بورس، بانک و بیمه» دقایقی را در غرفه شرکت  کارگزاری بانک مسکن سپری کرد.
بت‌شکن در این بازدید تاکید کرد: بانک مسکن، مردمی‌ترین بانک کشور است؛ به همین دلیل، باید در نمایشگاه‌ها حضور داشته باشیم و خدمات خود را به جامعه معرفی کرده و از سوی دیگر، نیازهای مردم و مشتریان را بسنجیم.
وی افزود:  برای معرفی خدمات و آشنایی با نیازهای مردم و گرفتن بازخوردهای لازم، گروه مالی، شرکت کارگزاری و شرکت تامین سرمایه باید به صورت فعال در نمایشگاه حضور داشته و در این زمینه نهایت تلاش خود را به کار ببرند.
بر اساس این گزارش،دکتر بت شکن در این بازدید با مدیرعامل و اعضای هییت مدیره گروه مالی بانک مسکن، مدیرعامل شرکت کارگزاری بانک مسکن،  مدیران شرکت تامین مالی بانک مسکن و سایر مدیران ارشد این شرکت ها دیدار کرد.
در این دیدار هر یک از مدیران شرکت کارگزاری، گروه مالی و شرکت تامین مالی، توضیحاتی پیرامون فعالیت ها و عملکرد خود به بت‌شکن ارایه کردند.
مدیرعامل بانک مسکن  نیز با توضیحات مدیران زیرمجموعه این بانک، رهنمودهای لازم را پیرامون ادامه فعالیت های این شرکت ها مطرح کرد.
گفتنی است دهمین نمایشگاه بین المللی «بانک، بورس و بیمه» از روز 26 تا 29 فروردین ماه جاری در محل نمایشگاه های بین المللی تهران در حال برگزاری است.

 

آخرین بروزرسانی 1396/1/30

پربیننده ترین عناوین پربیننده ترین عناوین