نمایش اخبار نمایش اخبار

مدیرعامل بانک مسکن خبر داد

دستگاه های مجهز به سامانه آوا، به ده دستگاه افزایش پیدا خواهد کرد.

به گزارش پایگاه خبری بانک مسکن-هیبنا، رحیمی انارکی به همراه تنی از مدیران ارشد بانک، با کارمندان روشندل مشغول به کار در بانک مسکن دیدار کرد.

مدیرعامل بانک مسکن با اشاره به راه اندازی سامانه آوا برای افراد کم بینا و نابینا در این بانک با هدف تسهیل خدمات بانکی به این دسته از هموطنان عزیز،اظهار داشت :در سال 96 چهار دستگاه خودپرداز مجهز به سیستم آوا در کشور راه اندازی شد که به زودی به ده دستگاه افزایش پیدا خواهد کرد. همچنین در تمامی شعب بانک به زودی باجه ای مخصوص ارایه خدمات به روشندلان خواهد شد.

در این دیدار مدیرعامل بانک مسکن در جریان فعالیت‌ها و دغدغه‌های نابینایان مشغول به کار نظیر مشکلات حمل‌ و نقل این گروه از کارمندان که با توجه به شرایط خاص جسمانی، نیازهای ویژه‌ای دارند قرار گرفت و برای رسیدگی به مشکلات آن ها قول بررسی و مساعد داد.

این گزارش می افزاید مهدی احمدی رییس اداره کل روابط عمومی بانک مسکن نیز در این دیدار آماری از تعداد کارکنان روشندل بانک مسکن ارایه کرد که بر اساس این آمار،بانک مسکن 21 کارمند روشندل شاغل و بازنشسته دارد و از این تعداد 7 نفر کارمند شاغل مشغول به کار هستند که اغلب آنان در واحدهای تلفنخانه و مرکز ارتباط با مشتریان بانک مشغول به فعالیت می باشند.

آخرین بروزرسانی 1397/7/25