نمایش اخبار نمایش اخبار

ساختمان پزشکان زنجان به زودی بهره برداری می شود

عملیات اجرایی پروژه ساختمان پزشکان در زنجان که توسط شرکت سرمایه گذاری غرب احداث شده، به پایان رسیده و به زودی آماده بهره برداری می شود.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری بانک مسکن - هیبنا ، گروه سرمایه گذاری مسکن که تمرکز اصلی خود را بر اجرای پروژه های مسکونی ویژه اقشار میان درآمدی گذاشته، بخشی از فعالیت های خود را نیز در پروژه هایی متناسب با نیاز کشور تعریف کرده است.

در این زمینه گروه سرمایه گذاری مسکن و شرکت های تابعه در پروژه های غیرمسکونی هم ورود کرده و متناسب با نیاز منطقه و استان های مختلف پروژه هایی با کاربری های اداری، تجاری و حتی درمانی نیز تعریف شده است.

یکی از نیازهای روز جامعه افزایش سرانه درمانی کشور به دلیل شیوع ویروس کرونا است و شرکت گروه سرمایه گذاری مسکن نیز با هدف تامین بخشی از این نیاز به احداث پروژه های درمانی وارد شده است.

با وجود وضعیت ویژه‌ی کشور و شیوع ویروس همه‌گیر کرونا در چند ماه اخیر، فعالیت‌های مطالعاتی و اجرایی در شرکت سرمایه‌گذاری مسکن شمال‌غرب با انجام فرآیندهای طراحی و اجرای مجتمع‌های مسکونی و زیستی همچنان با قوت و البته با رعایت پروتکل های بهداشتی در حال انجام است.

پروژه‌ی ساختمان پزشکان «امید» زنجان یکی از همین چندین پروژه‌ی پایان یافته، در 11 طبقه، 40 مطب، یک آزمایشگاه و 7 واحد تجاری است که در شرق شهر زنجان آماده‌ی بهره‌برداری است.

شرکت سرمایه‌گذاری مسکن شمال غرب، شعبه‌ی زنجان، هم‌سو با سیاست‌های کلانِ گروه سرمایه‌گذاری در ورود به بازارهای نو در حوزه‌ی ساخت و تنوع بخشی به سبد محصولات در شهر زنجان، با مطالعه و رهگیری مشخصات و حجم بازارهای مرتبط پس از کسب تجارب لازم، این پروژه را کلید زد تا آن را تقدیم مدافعان سلامت این استان کند.

بازنگری طرحِ پروژه در انطباق با عملکردهای پیش‌بینی شده‌ی مطب‌های پزشکی و سایر خدماتِ درمانی و مناسب‌سازی فضا برای استفاده‌ی معلولان و پیش‌بینی حجم مراجعات در دسترسی‌های عادی و مواقع بحران طی روند اجرایی انجام یافته و از این‌رو، مجتمعی ایمن، کارا و منطبق بر استانداردهای لازم است.

هم‌زمان، مجتمعِ دیگر با ظرفیت 32 واحد در زمینی به مساحت 906 متر مربع با کاربری مسکونی در جوارِ‌ دیگر پروژه‌های اجرا شده‌ی شرکت سرمایه‌گذاری مسکن شمال غرب، شعبه زنجان، آماده کلنگ‌زنی است و مطالعات مربوط به پروژه‌ای با کاربری تجاری- خدماتی به استعداد 112 واحد در حال انجام است.

آخرین بروزرسانی 1399/5/1