فهرست اخبار فهرست اخبار

اجرای طرح کمکهای مومنانه توسط کارکنان بانک مسکن استان کرمانشاه

کارکنان بانک مسکن استان کرمانشاه همگام با سایر هموطنان نوع دوست کشور در ایام ماه مبارک رمضان، طرح رزمایش کمکهای مومنانه را با کمک رسانی به خانواده های فقیر و کم بضاعت اجرا کردند.

به گزارش روابط عمومی مدیریت بانک مسکن استان کرمانشاه، این طرح با مشارکت و جمع آوری کمکهای نقدی کارکنان این بانک اجرای شد و طی آن 40 خانوار فقیر و کم بضاعت شهر کرمانشاه از بسته های غذایی شامل گوشت گرم،برنج و جبوبات بهره مند شدند.

مدیر شعب بانک مسکن استان کرمانشاه، در خصوص چگونگی اجرای آن، اظهار داشت: شورای امربه معروف و نهی از منکر این مدیریت در سالهای گذشته از محل کمکهای خودجوش همکاران اقدام به پرپایی سفره های افطار می کرد اما امسال به خاطر شیوع بیماری کرونا، کمک های همکاران را به تهیه بسته های غذایی برای خانواده های کم بضاعت اختصاص داد.

حسن ریحانی پور افزود: البته طرح کمک رسانی به این خانواده ها و اطعام افراد فقیر در سالهای گذشته نیز اجرا شده است و همکاران ما در استان مشارکت خوبی در این طرح داشته اند اما امسال به خاطر این بیماری و رکود در کسب و کارها، کمک رسانی ها بصورت گسترده انجام شد.

وی در ادامه اظهار داشت: کارکنان استان کرمانشاه در طرح حمایت از ایتام نیز مشارکت دارند و از طریق کمیته امداد امام خمینی(ره) مبالغی را بصورت ماهیانه و کسر از حقوق به ایتام مورد انتخاب خود کمک می کنند.

مدیر شعب استان کرمانشاه در بخش دیگری از سخنانش، اجرای اینگونه طرحها بویژه در ماه مبارک رمضان سالجاری را پاسخ به دعوت مقام معظم رهبری برای کمکهای مومنانه برشمرد و گفت : کارکنان بانک مسکن استان مانند سایر همکاران نظام بانکی با وجود شیوع بیماری کرونا ضمن خدمت رسانی بدون وقفه به مردم، از طرح های خداپسندانه و کمک به اقشار ضعیف جامعه غافل نیستند و برای ترویج و توسعه فرهنگ نوع دوستی و همیاری تلاش می کنند.

 

آخرین بروزرسانی 1399/2/31