فهرست اخبار فهرست اخبار

ابراز تمایل صنایع بخش مسکن استان به دریافت ضمانتنامه بانکی از بانک مسکن

شاهکار بانک مسکن استان مرکزی در صدور ضمانتنامه

با تعامل بین بانک مسکن و صنایع مرتبط با بخش مسکن استان در بخش صدور ضمانتنامه بانکی، 389 درصد هدف مورد انتظار بانک در این بخش تحقق یافت.

مدیر شعب استان مرکزی: در کمتر از 5 ماه، 162 درصد هدف صدور ضمانتنامه در کل سال 99 را محقق نمودیم.

به گزارش روابط عمومی مدیریت شعب استان مرکزی، در جلسه بررسی ارزیابی شاخص های ارزیابی عملکرد در پایان مرداد ماه جاری که در سالن اجتماعات مدیریت- با حضور اعضای کارگروه ارزیابی عملکرد مدیریت -تشکیل شد؛ احمد علی جعفری مدیر شعب استان از افتخارآفرینی شعب استان در تحقق برخی اهداف بانک و از جمله تحقق 389 درصدی هدف صدور ضمانتنامه در پایان مرداد، معادل 162 درصد هدف سالانه این مدیریت خبر داد.

جعفری در این جلسه، استان مرکزی را استانی صنعتی، دارای پتانسیل و ظرفیتی مناسب در بخش صدور ضمانتنامه بانکی دانست و زمینه تعامل صنایع استان با شبکه بانکی را مساعد خوانده گفت: باید تلاش کنیم صنایع بخش مسکن را به سمت و سوی بانک مسکن هدایت و امور مالی آنان را در این بانک متمرکز کنیم و در این بین به تعاملی بردبرد دست یابیم.

وی سهم منابع بانک مسکن از صنایع بخش مسکن و ساختمان را ناچیز خواند و اظهار داشت؛ کارشناسان کمیته بازاریابی مدیریت درصدد هستند، با حضور در قطب های صنعتی و مذاکره با مدیران عامل شرکت های فعال در این بخش، نظر ایشان به مزیت های رقابتی و خدمات تخصصی بانک مسکن به صنایع مرتبط  را جلب نموده و ایشان را به باشگاه مشتریان بانک مسکن دعوت کنند.

جعفری تصریح کرد؛ طی 5 ماهه ابتدای سال جاری ، ماحصل مذاکرات صورت گرفته تیم کارشناسی مدیریت در معیت روسای شعب برتر استان با صنایع این بخش، منجر به صدور 283 فقره ضمانتنامه، به مبلغ 611 میلیارد ریال و تحقق 389 درصدی هدف مورد انتظار در پایان مرداد و 162 درصدی هدف مقرر در کل سال 99 گردید. وی گفت؛ در این بین سهم برخی شعب استان در صدور ضمانتنامه بیشتر از شعب دیگر بوده است که جا دارد ضمن تقدیر از تلاش ایشان، از دیگر شعب استان بخواهیم با الگو قراردادن عملکرد و راهکارهای شعب موفق در نیل به این هدف، در جهت ارائه خدمات کارمزد محور تلاشی مضاعف کنند.

مدیر شعب استان مرکزی اظهار امیدواری کرد؛ در ادامه، با مذاکره و جلب نظر و اعتماد بیشتر صنایع بخش مسکن استان نسبت به بانک مسکن و خدمات متمایز آن، علاوه بر ضمانتنامه، در صدد جذب حداکثری منابع این بخش خواهیم بود. 
آخرین بروزرسانی 1399/6/30