فهرست اخبار فهرست اخبار

بانک مسکن میزبان همایش فرماندهان بسیج ادارات کل استان

همایش فرماندهان بسیج ادارات کل استان مرکزی

همایش فرماندهان بسیج ادارات کل استان با موضوع گرامیداشت چهلمین سال دفاع مقدس ، در سالن اجتماعات بانک مسکن استان مرکزی برگزار شد.

 در همایش فرماندهان بسیج ادارات کل استان مرکزی به میزبانی پایگاه مقاومت بسیج ابوذر بانک مسکن عنوان شد:

احمد علی جعفری مدیر شعب استان مرکزی: امیدوارم رسم امانت داری شهدا را در حفظ ارزش ها و پایبندی به اصول اخلاق به جای آوریم و مدیون آنها نباشیم.

به گزارش روابط عمومی مدیریت شعب استان مرکزی؛ همزمان با هفته دفاع مقدس و در همایش فرماندهان بسیج ادارات کل استان مرکزی که با حضور فرمانده سپاه ناحیه اراک و جمعی از فرماندهان بسیج ادارات کل استان در سالن اجتماعات مدیریت شعب استان برگزار شد؛ سرهنگ محمد مهجوری فرمانده سپاه ناحیه اراک در سخنانی، با تجلیل از مدیر شعب و کارکنان بسیجی بانک مسکن به پاس میزبانی شایسته این همایش، ضمن گرامیداشت ایام دفاع مقدس و چهل سالگی این رویداد عظیم گفت: آرامش و امنیت کنونی ایران اسلامی مرهون رشادت ها و از خودگذشتگی رزمندگان اسلام در دوران دفاع مقدس است و این مهم باید در بین نسل های جوان و آینده ایران اسلامی تبیین شود.

وی با اشاره به این که امروز بعد از گذشت چهل سال از دفاع مقدس، شاهد فراگیری این فرهنگ در کشورهای اسلامی و منطقه هستیم، افزود: در واقع تشکیل جبهه مقاومت و افتخار آفرینی های آن برگرفته از فرهنگ ارزشمند دفاع مقدس است.

جعفری مدیر شعب بانک مسکن استان مرکزی در این مراسم، با ابراز رضایت و خوشبختی از میزبانی این همایش و عرض خیرمقدم به میهمانان گفت: در بانک مسکن استان، به همت کمیته فرهنگی مدیریت و تلاش کارکنان بسیجی و ولایت مدار، اقدامات مفیدی در جهت ترویج ارزش های دفاع مقدس صورت گرفته و تلاش داریم با حمایت همه جانبه از اقدامات مزبور ، فرهنگ ایثار و رشادت، برگرفته از شور و شعور رزمندگان اسلام در دوران دفاع مقدس را به همکاران مان القاء نمائیم.

وی چهل سالگی دفاع مقدس را فرصتی برای به تصویر کشیدن حماسه عظیم 8 سال دفاع مقدس توسط رزمندگان اسلام دانست و اظهار داشت: به لطف خدا و پیشرفت های روز افزون ملت ایران، امروز ابزار به تصویر کشیدن حماسه های دفاع مقدس وجود دارد و شایسته است؛ هر یک از مسئولین ادارات و سازمان ها با الهام از فداکاری آن عزیزان رزمنده، تصویر رشادت ها و دلاورمردی ایشان را در کالبد سازمان خود زنده نموده و اصول ارزش آفرینی و پایبندی به اخلاق اسلامی که رمز پیروزی رزمندگان بود را به کارکنان سازمان خود آموزش دهد.

در ادامه این مراسم، حاج سیدعلی اکبر ابراهیمی از جانبازان سرافراز دفاع مقدس،خاطراتی از رشادتها و ایثارگری رزمندگان و همرزمان شهیدش را به زیبائی برای جمع حاضر نقل کرد. همچنین، ذاکر اهل بیت عصمت و طهارت، حاج حسین نیمه وری نیز با قرائت اشعاری حماسی و ذکر مصیبت در آستانه اربعین شهدای کربلا، فضای سالن برگزاری همایش را معنوی تر نمود.
آخرین بروزرسانی 1399/7/7